Zvířecí útulek má facebookový profil a vylepšuje zázemí

09.10.2021 11:30

VSETÍN - Vsetínský zvířecí útulek se již brzy dočká vylepšení zázemí, které přinese větší kvalitu poskytovaných služeb. Současně také pro lepší informovanost o své činnosti spustil facebookový profil.

„Útulek si kvalitnější podmínky pro fungování dlouho zaslouží, proto na něm usilovně pracujeme. Aktuálně se dokončuje zřízení nových karanténních kotců zvlášť pro psy a zvlášť pro kočky. Nový bude i objekt se zázemím pro personál,“ přiblížil Josef Stejskal, ředitel Technických služeb města Vsetína, které jsou provozovatelem útulku. Tím ovšem práce nekončí. Následovat by mělo vybudování venkovní voliéry pro kočky či nového skladu krmiva.

Ke zkvalitňování poskytovaných služeb má přispět i zřízení facebookového profilu útulku, který najdete pod odkazem @utulekvsetin. „Podobně jako na webu www.tsvs.cz/zvireci-utulek a úřední desce města bychom zde chtěli prezentovat aktuální nabídku nalezených zvířat, která u nás získala azyl. Ale nejen to. Rádi bychom zde informovali třeba i o tom, jak se nám daří zlepšovat podmínky pro fungování útulku,“ doplnil jeho vedoucí Jakub Hába. 
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Vsetín