Zřejmě zfetovaný muž surově zbil přítelkyni

29.09.2021 16:08

OTROKOVICE/ZLÍN – Ve vazební věznici skončil čtyřiatřicetiletý muž ze Zlína, který minulý týden v Otrokovicích surově zbil svoji přítelkyni a způsobil jí těžká zranění. Hrozí mu několik let vězení.
„Na lince tísňového volání policie jsme přijali několik oznámení o tom, že na balkoně bytuv Otrokovicích volá o pomoc žena, kterou bije muž. Na místo vyrazily policejní hlídky, které právě projížděly okolím události. Zjevně zraněnou ženu, která ležela na balkoně, převezli záchranáři do nemocnice, agresivního muže potom dopravili policisté do protialkoholní léčebny v Kroměříži,“ popsala incident policejní mluvčí Monika Kozumplíková.
Oba zřejmě užili společně drogy, poté muž bezdůvodně na ženu zaútočil údery pěstí do hlavy a kopal ji do celého těla, přičemž jí opakovaně vyhrožoval smrtí. Žena utrpěla několik zranění na hlavě i na těle, s nimiž se bude léčit několik týdnů či měsíců.
„Muž, který dosud nebyl soudně trestaný, skončil po rozhodnutí soudce ve vazební věznici. Za oba trestné činy mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na tři až na deset let.
Komisař kriminální policie ze Zlína obvinil čtyřiatřicetiletého muže ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví a přečinu nebezpečné vyhrožování, kterých se dopustil minulý týden v Otrokovicích na své přítelkyni,“ dodala policejní mluvčí.

Vlastimil Langer

Zdroj: Policie Zlínského kraje

Ilustrační foto: Archiv SNZ