Zraněnou osobu z havarovaného vozidla vyprostili hasiči

05.04.2021 08:53

VELKÉ KARLOVICE – Dvě osoby se v neděli 4. dubna krátce po půlnoci zranily při dopravní nehodě osobního automobilu ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku. Jednu z nich museli hasiči vyprostit pomocí pneumatických zvedacích vaků.
„U nehody zasahovali profesionální hasiči ze stanice Vsetín a dobrovolní hasiči města Karolinka. Ve vozidle se v době jejich příjezdu nacházely dvě zraněné osoby. Hasiči je předali zdravotnické záchranné službě, která je odvezla je do nemocnice k dalšímu ošetření,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči zajistili místo dopravní nehody, provedli protipožární opatření a použili sorpční hady, aby zamezili znečištění životního prostředí při případném úniku provozních kapalin.
„Na místo události si velitel povolal speciální vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice, pomocí něhož provedli hasiči vytažení vozidla. Krátce po třetí hodině ranní hasiči provedli finální úklid a postupně se vrátili na své stanice,“ uzavřela mluvčí hasičů.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje