Změna ve složení představenstva Uherskohradišťské nemocnice

26.01.2022 08:47

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Od úterý 1. února bude mít tříčlenné představenstvo Uherskohradišťské nemocnice nové složení. „Z pozice člena představenstva pro oblast provozu, obchodu a investic odchází Jan Hrdý. Ve funkci ho nahradí dosavadní provozně správní náměstek Jozef Machek. Doplní tak stávající členy ve složení: předseda představenstva Petr Sládek a člen představenstva pro oblast ekonomickou, personální a dopravy Jaroslav Zemánek,“ uvedla tisková mluvčí nemocnice Lucie Sedláčková.
„Chtěl bych panu Hrdému moc poděkovat za vynikající dlouhodobou spolupráci. Díky jeho odborné a fundované činnosti se v Uherskohradišťské nemocnici podařilo v průběhu let realizovat několik velkých a úspěšných projektů. V jeho novém působišti mu přeji hodně sil a odhodlání, jsem přesvědčen, že bude odvádět skvělou práci,“ poděkoval za dosavadní činnost Janu Hrdému předseda představenstva Uherskohradišťské nemocnice Petr Sládek
Na základě rozhodnutí Rady Zlínského kraje byl Jan Hrdý zvolen novým členem představenstva Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Uherskohradišťská nemocnice