Zlínští zmrazili Plameňáky deseti góly a vyhráli i v Havířově

25.10.2022 08:19

ZLÍN - Třetí výhru v řadě zapsali o víkendu sledge hokejisté Zlína, když v sobotu 22. října v 5. kole tuzemské soutěže porazili nováčka z Ostravy na jeho ledě jednoznačně 10:1. Tým z Baťova města měl duel od začátku pod kontrolou, po první třetině vedl již 3:0. Po čtyřech gólech zaznamenali Dávid Korman a David Palát.
V neděli 23. října Zlíňané zvítězili v 6. kole České para hokejové ligy na ledě loňského finalisty z Havířova nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Fotbalové skóre obstaral gólem ve 13. minutě kapitán Marian Ligda, následně už se činila jen defenziva v čele s brankářem Molkem. Pro LAPP je to čtvrtá výhra v řadě, přičemž všechny zaznamenal na venkovních stadionech! Ani úspěšná šňůra sice v tabulce neznamenala posun ze čtvrtého místa výše, na páté Pardubice už ale Zlínští mají náskok sedmi bodů.
Liga pokračuje za dva týdny, o víkendu 5. a 6. listopadu je na programu dvojzápas s Olomoucí. V sobotu se hraje venku (od 18 hodin), v neděli doma od 11:00.
Zdroj: Sledge hokej Zlín