Zlínští Berani opět neúspěšní, doma podlehli Jihlavě

26.10.2022 20:29

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín nenavázali na předchozí vysokou výhru se Šumperkem a v utkání 16. kola Chance ligy 2022/23 prohráli na domácím ledě s týmem HC Dukla Jihlava 1:3.
Dvě tisícovky diváků na Zimním stadionu Luďka Čajky čekaly až do 33. minuty na první gól, střelecký účet duelu otevřeli Berani. Dukla poté otočila zápas, když klíčovou roli sehrály přesilové hry. Jihlava všechny góly dala v početní výhodě, ten první krátce před druhou sirénou. Hosté přidali druhý gól ve 44. minutě a pojistku na tříbodovou výhru přidali o deset minut později. Jedinou branku zaznamenal Valentin Claireaux.
Berani odehráli utkání ve znamení podpory zlínské zoologické zahrady ve speciální sadě dresů, které zamíří do aukce a výtěžek poputuje na konto Zoo v Lešné. Zlín klesl v tabulce na jedenácté místo a v dalším kole hraje v sobotu 29. října derby na ledě Vsetína.