Zlínský zámek odkládá víkendový Zlín Design Market

25.11.2021 08:47

ZLÍN – Sedmý ročník Zlín Design Marketu, plánovaný na 27. a 28. listopadu, se v tomto termínu neuskuteční. „S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci se pořadatelé rozhodli plánovanou akci na poslední chvíli zrušit. Akce se uskuteční v náhradním termínu, zřejmě na konci zimy 2022,“ uvedla Kateřina Martykánová, mluvčí Zlínského zámku o. p. s.       
Oblíbená akce Zlín Design Market, který vytváří prostor pro autorskou tvorbu zkušených i začínajících designérů, se ani po dvouleté vynucené pauze neuskuteční.
„I když nás to velmi mrzí, musíme s ohledem na kritickou epidemiologickou situaci v našem regionu, bohužel přistoupit k odložení sedmého ročníku Zlín Design Marketu, který se měl konat o víkendu 27. – 28. listopadu,“ sdělila za pořadatele hlavní Miroslava Ptáčková a dodala, že se akce bude konat v náhradním termínu za příznivějších hygienických podmínek. Organizátoři podle ní litují času, energie i peněz vydaných na přípravu akce, ale v dané situace vycházejí plně vstříc výzvám a blížícím se opatřením připravovaným vedením Zlínského kraje.

Vlastimil Langer

Zdroj: Zlínský zámek o. p. s.
Foto: Archiv SNZ