Zlínský magistrát hledá zájemce o členství ve volebních komisích

13.08.2022 10:23

ZLÍN – Magistrát města Zlína hledá zájemce o činnost členů okrskové volební komise pro volby do Zastupitelstva města Zlína, které se konají ve dnech 23. a 24. září.
„Členem okrskové volební komise může být státní občan České republiky a státní občan jiného členského státu Evropské unie,
- který v den složení slibu člena komise dosáhl věku nejméně 18 let,
- u něhož nenastala překážka ve výkonu volebního práva, a
- který není kandidátem pro volby do Zastupitelstva města Zlína,“ připomněl Tomáš Melzer, tiskový mluvčí zlínského magistrátu.

Výše odměny pro předsedu volební komise je 2 200 Kč, místopředsedu 2 100 Kč a člena 1 800 Kč. V případě schválení zvláštního způsobu hlasování předpoklad navýšení částek o 500 Kč. Bližší informace jsou na https://www.zlin.eu/volby-clen; nebo na tel. 577 630 139, 577 630 188.

Přihlášku lze podat online na www.zlin.eu/volby-prihlaska, nebo osobně v  Odboru kanceláře primátora MMZ, sídlícím na nám. Míru 12 v budově radnice, v kanceláři č. 119.

Zdroj: Magistrát města Zlína
Ilustrační foto: Archiv SNZ