Zlín vydřel tříbodovou výhru nad Sokolovem

02.11.2022 21:57

ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín po předchozích dvou prohrách opět zabrali, když v utkání 18. kola Chance ligy 2022/23 porazili tým HC Baník Sokolov 3:0. O povinném vítězství rozhodla zlepšená produktivita ve třetí třetině, ve které žlutomodří vstřelili tři branky. Zlínští vstoupili do utkání vlažně, v úvodní třetině působili velmi ospalým dojmem. Hra se zlepšila až od prostřední třetiny, ale Berani dopláceli na špatnou koncovku a slabou produktivitu.
Na soupeřovu branku  vyslali řadu střel, ale ani jedna neskočila v síti. Zlom přinesl až přesilovkový gól ve 46. minutě, za čtyři minuty přidali Berani druhý střelecký úspěch a výhru zpečetili v 55. minutě gólem do prázdné brány při neúspěšné power-play hostů.
Branky zaznamenali Jan Bartko, Bedřich Köhler a Pavel Kubiš. Brankář Daniel Huf si připsal premiérové čisté konto v sezoně. Zlín poskočil v tabulce na deváté místo, v dalším kole hraje v sobotu 5. listopadu na ledě Prostějova.
Foto z utkání: HC PSG Berani Zlín