Zlín si připomněl 77. výročí osvobození

04.05.2022 12:29

ZLÍN – Slavnostní pietní akt u příležitosti 77. výročí osvobození Zlína od německých okupantů se se uskutečnil v úterý 3. května v parku Komenského.
„Desítky lidí se tady sešly u Památníku obětem II. světové války, aby uctily památku válečných hrdinů, kteří položili životy za budoucnost našeho národa. Vzpomínkové akce se zúčastnili představitelé města i kraje, zástupci Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, Policie ČR, Krajského vojenského velitelství Zlín, Klubů veteránů ze Zlína a Holešova, skautů, spolku Sokol a v neposlední řadě zlínští občané,“ sdělil Tomáš melzer, tiskový mluvčí zlínského magistrátu.
O kulturní vystoupení se postarali žáci ze ZUŠ Zlín, ZUŠ Morava a ze Základní školy Okružní.
Zdroj a foto: Magistrát města Zlína