Zledovatělé silnice potrápily dnes dopoledne řidiče na Zlínsku

03.02.2021 15:47

LUBNÁ - U obce Lubná na Kroměřížsku dnes havarovaly dvě řidičky osobních automobilů. „Jako první zde sjela do příkopu řidička, vezoucí dvě malé děti. Všichni vyvázli bez zranění, dětem pak hasiči předali dráčky Záchranáčky. Pár minut na to druhá žena, jedoucí po stejné silnici už takové štěstí neměla a skončila se svým autem na střeše. Řidičku si převzala do péče posádka zdravotnické záchranné služby, která zraněnou odvezla do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči po příjezdu k nehodě zabezpečili vozidla proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. K úniku provozních kapalin z vozidel nedošlo. Po zadokumentování místa nehody dopravní policií hasiči vytáhli jedno auto z příkopu a druhé převrátili zpět na kola. Nakonec uklidili vozovku.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje