Zastupitelé Valašského Meziříčí budou jednat online

23.11.2021 11:02

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - V pořadí 23. tentokrát mimořádné zasedání Zastupitelstva města Valašské Meziříčí je na programu ve čtvrtek 25. listopadu. Probíhat bude od 15.00 hodin formou videokonference.

„Volení zástupci města mají na programu sedm řádných bodů jednání. Zabývat se budou mimo jiné podáním žádosti o podporu projektu ZŠ Vyhlídka – Rozvoj klíčových kompetencí v oblasti počítačových a jazykových technologií. Na programu mají také prodloužení termínu čerpání dotace v oblasti sportu a z Fondu regenerace Městské památkové zóny či uzavření veřejnoprávní smlouvy na poskytnutí dotace Římskokatolické farnosti Valašské Meziříčí,“ informoval tiskový mluvčí meziříčské radnice Jakub Mikuš.

Mimořádné zastupitelstvo bude probíhat online formou. „Účast veřejnosti bude zajištěna prostřednictvím videokonference ve velké zasedací místnost, Náměstí 7. K osobní účasti se není třeba objednávat, veřejnost však musí použít respirátor pro ochranu dýchacích cest. Pokud mají lidé k jednání zastupitelstva dotazy, náměty či připomínky, mohou je zasílat už před zasedáním na e-mail: verejnost.zm@muvalmez.cz,“ doplnil tiskový mluvčí.
Vlastimil Langer

Zdroj: MěÚ Valašské Meziříčí
Foto: Archiv SNZ