Zaklíněnou řidičku museli hasiči z vraku vyprostit

04.06.2021 12:35

VELKÝ OŘECHOV - Krátce po šesté hodině ranní vyjížděly dnes dvě jednotky profesionálních hasičů z Luhačovic a Zlína k hlášené dopravní nehodě osobního automobilu u obce Velký Ořechov na Zlínsku.
„Po příjezdu hasiči zjistili, že na místě došlo k nehodě jednoho osobního automobilu značky Honda, jehož řidička s vozem havarovala mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve voze zůstala se zraněním zaklíněna,“ uvedl Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Hasiči okamžitě zajistili místo nehody a ve spolupráci se zdravotnickou záchrannou službou ženu s pomocí speciálního hydraulického zařízení z vraku auta vyprostili na páteřové desce. „Záchranáři ja pak odvezli k dalšímu ošetření do nemocnice,“ dodal Řezníček.
Protože z vozu neunikaly žádné provozní kapaliny ani nehrozilo další nebezpečí, v 7:14 hodin hasiči svůj zásah na místě ukončili a místo události předali policii.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje