Zaklíněného řidiče v autě po nehodě ve Zlíně-Příluku vyprostili hasiči

17.08.2020 15:25

ZLÍN - Vážná dopravní nehoda dnes dopoledne ochromila křižovatku v ulici Vizovická ve Zlíně - Příluky.
„Střetlo se zde osobní vozidlo s nákladním autem. K nehodě byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Zlín, neboť v osobním autě zůstal zaklíněný řidič. Hasiči s pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí vyprostili zraněného řidiče a předali jej do péče zdravotnické záchranné službě,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková. Zraněna byla i jeho spolujezdkyně, která také skončila v péči záchranářů. Obě zraněné osoby byly odvezeny do krajské nemocnice.
Hasiči obě vozidla zabezpečili proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. Nakonec osobní vozidlo odtáhli mimo komunikaci. Krátce před polednem byla křižovatka opět plně průjezdná.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje