Za Otrokovicemi skončilo auto na střeše mimo vozovku

15.12.2021 15:04

OTROKOVICE - Krátce po půl třetí odpoledne v úterý 14. prosince vjížděly jednotky profesionálních hasičů ze stanic Otrokovice a Zlín k hlášené dopravní nehodě osobního automobilu na komunikaci mezi Otrokovicemi a Tlumačovem. Naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn.

„První jednotka byla na místě minutu po výjezdu ze stanice. Velitel zásahu potvrdil,  že došlo zde k havárii osobního automobilu, který skončil na střeše mimo vozovku. Všichni tři účastníci nehody byli v době příjezdu mimo vůz a ošetřila je posádka zdravotnické záchranné služby na místě. Hasiči zabezpečili automobil proti požáru, a v době dokumentace nehody zajistili usměrňování dopravy. Po jejím ukončení pomohli s ustavením zpět na kola a odstranili úniky provozních kapalin,“ sdělil Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje