Vypadá to, že Berani do play off nepostoupí

10.02.2021 06:39

VÍTKOVICE/ZLÍN - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v úterý 9. února v dohrávaném zápase 10. kola Tipsport extraligy 2020/21 na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 0:3 a nesmazali bodovou ztrátu na dvanáctou příčku, která zaručuje start ve vyřazovacích zápasech play off.
Po výhře Olomouce v Karlových Varech ztráta ještě narostla o další tři body.
Berani se nadále potýkají s mizernou produktivitou i v koncovce a vyšli již posedmé v sezoně střelecky naprázdno. Bez gólů se vyhrávat nedá a Zlíňané hrají i nadále v útlumu.
Odvetný souboj obou týmů na ostravském ledě zahájila lépe domácí Ridera, která se ujala vedení v 11. minutě a další dva góly přidala do druhé sirény. Na straně Zlína se neujala ani jedna z 37 střel. HC Vítkovice Ridera - PSG Berani Zlín 3:0 (1:0, 2:0, 0:0).
Extraliga má nyní krátkou reprezentační přestávku, poté hraje Zlín v pondělí 15. února na ledě Hradce Králové.