Volný vstup pro děti do muzea a galerie po celou dobu prázdnin

07.07.2021 10:21

ZLÍN - Také v letošním roce nabízí muzeum a galerie ve 14|15 Baťově institutu dětem a mládeži do 18 let vstup do stálých expozic zdarma. Kromě snahy podpořit návštěvnost expozic v době rozvolnění epidemiologické situace je to i ohled na řadu rodin, které se právě kvůli epidemii dostaly do složité ekonomické situace a nabídku volných vstupenek rády uvítají.
„Děti mají za sebou další náročný školní rok, který probíhal převážně distančně. Nejen pro ně, ale i pro rodiče a učitele to bylo velmi náročné období a nyní je čas na odměnu! Muzeum a galerie sídlící ve 14|15 Baťově institutu srdečně zvou rodiny v průběhu letních prázdnin k návštěvě stálých expozic s využitím vstupu pro děti a mládež zdarma.“, uvedla k nové nabídce Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, p.o.
„Vstupné zdarma je poskytováno od nejmenších dětí až po ty větší do 18 let a platí nejen do stálých expozic, tedy muzejní Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost a galerijní Prostor Zlín | Řády vidění, ale i do všech krátkodobých výstav muzea a galerie konaných v době letních prázdnin. Vstup zdarma je i do Muzea luhačovického Zálesí. Aby bylo možné slevu uplatnit, bude nutné prokázat se u pokladen dokladem, který potvrzuje věk žadatele o slevu,“ doplnila    Petra Štrofová,    PR manažerka institutu.   
Ostatní typy vstupného zůstávají bez změny, stejně tak vstupné na prohlídky 21. budovy. Doprovodné programy a dílničky v rámci výstav zůstávají se vstupným. Na tyto se sleva nevztahuje.

Další informace na www.14-15.cz.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: 14|15 Baťův institut