Velikonoční atmosférou ožije obchodní centrum Zlaté jablko

15.04.2022 09:13

ZLÍN - O velikonočním víkendu ožije obchodní centrum Zlaté jablko opět po dvouleté pauze svátečními zvyky.
„Program s názvem Barevné Velikonoce, který potěší zejména nejmenší návštěvníky, nabídne malování kraslic, pletení pomlázky a další dobové velikonoční tradice. Sváteční program je připravený na sobotu 16. a neděli 17. dubna vždy od 11 do 16 hodin,“ sdělila Kateřina Martykánová, tisková mluvčí obchodního centra.
Květinová výzdoba v interiéru obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně již nějakou dobu oslavuje příchod jara. Během nadcházejícího svátečního víkendu k ní přibude i tradiční velikonoční program určený především pro děti.
„V tvořivých dílničkách si malí návštěvníci budou moci namalovat kraslice z kachních vajec, ozdobit velikonoční perníčky, vyrobit zajíce za slámy nebo uplést pomlázku. Svůj výtvor si pak odnesou domů jako dárek, dodala tisková mluvčí.
Zábavu i poučení dětem nabídne velikonoční farma se zvířátky. Vyzkoušet si zde mohou třeba to, jestli zvládnou podojit krávu. Zvířátka nebudou živá, a tak se děti nemusejí obávat si je pohladit, zblízka prohlédnout nebo se s nimi vyfotit.
Program je přístupný zdarma v přízemí prodejní galerie obchodního centra.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Obchodní centrum Zlaté jablko