Vedení fotbalového klubu FC Fastav Zlín odvolalo hlavního trenéra i s asistentem

10.05.2021 17:58

ZLÍN - Tři kola před koncem sezony se vedení klubu rozhodlo ke změně a ukončilo spolupráci s hlavním trenérem Bohumilem Páníkem a asistentem Janem Sombergem. S cílem dodání nového impulsu do zbylých utkání soutěžního ročníku 20/21 byl vedením A-týmu pověřen trenér rezervy Jan Jelínek s asistentem Davidem Hubáčkem a dosavadním realizačním týmem.
Zlín nevyhrál už osm kol tuto špatnou sérii nakonec odskákala trenérská dvojice. Fastav se stal po Teplicích, Mladé Boleslavi, Brnu, Spartě, Ostravě, Příbrami, Karviné a Plzni devátým prvoligovým celkem, který v této sezoně sáhl k výměně kouče. Čtyřiašedesátiletý Páník trénoval Zlín potřetí v kariéře, naposledy se na jeho lavičku vrátil loni v březnu. Informaci oznámil klub na svém webu.

Zdroj a foto: FC Fastav Zlín
Zleva Jan Somberg a Bohumil Páník