Ve Valašských Kloboukách se bude ve středu očkovat bez registrace

23.08.2021 14:51

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Mobilní zdravotnický tým bude ve středu 25. srpna ve Valašských Kloboukách očkovat proti onemocnění covid-19 bez nutnosti předchozí registrace. „Očkování bude probíhat v době od 9 do 12 hodin před radnicí na Masarykově náměstí, v případě většího zájmu bude provoz prodloužen až do 14 hodin. Aplikována bude jednorázová vakcína Jannsen. Nabídka dostupného očkování platí jak pro občany Valašských Klobouk, tak i pro zájemce ze širokého okolí?“ uvedla tisková mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.
„Díky spolupráci Zlínského kraje bude v našem městě zajištěno očkování jednorázovou vakcínou, což je velké usnadnění pro všechny, kteří dosud očkování nepodstoupili především kvůli obtížím s cestováním do některého očkovacího místa. Ráda bych pozvala zdejší veřejnost i občany okolních obcí a měst, aby této příležitosti využili. Očkování nám pomůže vyhnout se dalšímu návratu obávaného onemocnění,“ apelovala Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.
Pokud by valašskokloboucký termín mobilního očkování některým zájemcům nevyhovoval, budou mít v nejbližším okolí další možnost ve Slavičíně, a to pravděpodobně 6. září.

Vlastimil Langer

Zdroj: MěÚ Valašské Klobouky
Foto: Archiv SNZ