Ve Valašském Meziříčí hořela prodejna dárkových předmětů

30.11.2020 09:11

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí zasahovali v neděli 29. listopadu od 17:14 hodin u požáru v prodejně dárkových předmětů nedaleko autobusového nádraží v Krásně nad Bečvou.
„Jednotka dobrovolných hasičů obce Poličná byla odeslána zpět. Ještě před příjezdem hasičů se nájemce snažil požár hasit přenosnými hasicími přístroji. Hasiči v dýchacích přístrojích požár uhasili s jedním vysokotlakým proudem vody. Následně thermokamerou kontrolovali teplotu stavebních konstrukcí a snažili se najít skrytá ohniska hoření. Pro odvětrání vnitřních prostor byl použit přetlakový ventilátor,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Na místo požáru se dostavila Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů. Příčina požáru a výše škody není prozatím určena.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje