Ve fotosoutěži Klobouky v hledáčku uspěly snímky přírody

22.01.2022 10:45

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Na amatérské fotografy, kteří jakýmkoli stylem rádi zvěčňují naše město a jeho okolí, mířila v loňském roce fotosoutěž Klobouky v hledáčku.
„Máme velkou radost, že jsme mohli k prvnímu místu pogratulovat Lence Bezděkové, k druhému místu panu Martinu Janáčovi a k bronzové příčce Janě Gajdové. Jejich snímky ukazují kouzlo zdejší přírody a také míst, která v sobě mají zvláštní náboj. Je skvělé, že se na Klobouky dívají svým fotografickým okem a nacházejí pohledy a momenty, které stojí za zachycení,“ poděkovala Eva Fialová, koordinátorka projektu Zdravé město. Jak dodala, v letošním roce určitě naváže druhý ročník soutěže, a tak si už mohou fotografové své zdařilé snímky průběžně chystat.

„V soutěži se sešly téměř čtyři desítky příspěvků, které lidé zaslali e-mailem nebo je označili na Instagramu hashtagem #kloboukyvhledacku. O výsledcích rozhodlo hodnocení poroty. Vítězové si při vyhlášení v turistickém informačním centru převzali spolu s diplomem také balíček věcných cen,“ dodala tisková mluvčí kloboucké radnice Lenka Zvonková.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Valašské Klobouky