V Uherském Hradišti dnes hořela kancelář

12.12.2021 14:02

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Škodu za 400 tisíc korun způsobil v neděli 12. prosince požár jedné z kanceláří dvoupatrové budovy v Uherském Hradišti. Nikdo nebyl zraněn, příčinou vzniku požáru se zabývá vyšetřovatel hasičů.

„V neděli o půl šesté ráno přijali hasiči oznámení o požáru v ulici Jindřicha Průchy v Uherském Hradišti. Na místo byli vysláni místní profesionální i dobrovolní hasiči společně s jednotkou dobrovolných hasičů z Kunovic. Po příjezdu hasiči zjistili, že hoří v jedné z kanceláří dvoupodlažní budovy. K likvidaci požáru použili jeden hasební proud vody a za chvíli měli požár pod kontrolou. Následně rozebrali stropní konstrukce a dohasili skrytá ohniska,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
V sedm hodin ráno vyhlásil velitel zásahu likvidaci požáru a jednotky se začaly vracet na své základny.
Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje