V Topolné na Uherskohradišťsku shořel osobní automobil

01.08.2021 07:45

TOPOLNÁ – Škodu za 40 tisíc korun způsobil v sobotu 31. července požár osobního vozidla v Topolné na Uherskohradišťsku. Podle vyšetřovatele hasičů byly příčinou změny na elektroinstalaci. Nikdo nebyl zraněn.
„Hlášení o požáru jsme obdrželi v 6:14 hodin. Oznamovatel sdělil, že u obce Topolná je celé auto v plamenech. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Uherské Hradiště a Otrokovice a jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí Bílovice a Napajedla,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Hasiče navigoval k místu požáru šedý dým. U hořícího automobilu byli jako první dobrovolní hasiči z Bílovic, kteří v dýchacích přístrojích začali požár hasit s jedním vysokotlakým proudem vody.
Auto hiořelo v místní části Bůrovce, kde přes víkend probíhá 19. ročník motosrazu. Okolo stojící vozidla byla ještě před příjezdem hasičů přemístěna, takže nedošlo k větším škodám.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje