V noci shořel v Uherském Brodě zahradní domek

14.10.2021 11:45

UHERSKÝ BROD - Čtyři jednotky hasičů vyjely dnes v noci k požáru zahradního domku v Uherském Brodě. Při požáru nebyl nikdo zraněn, příčina jeho vzniku a výše škody zůstává v šetření hasičů.

„Požár nám byl oznámen v 2:31 hodin. Oznamovatel nám pouze sdělil, že vidí za průmyslovým areálem v ulici Rolnická v dálce plameny. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Uherský Brod a jednotkám Sboru dobrovolných hasičů města Uherský Brod a obcí Nivnice a Vlčnov,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

K místu požáru hasiče navigovala záře hořícího zahradního domku. Hasiči v dýchacích přístrojích požár uhasili jedním proudem vody C. Požár poškodil i skleník, který navazoval na zahradní domek. Na místo požáru se dostavila Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje