V Kvítkovicích bude dopravní výluka

26.11.2021 15:05

OTROKOVICE/ZLÍN - Po výlukové trase přes zastávky Kvítkovice-Napajedelská a Kvítkovice-hřbitov budou jezdit ve víkendových dnech 27. a 28. listopadu a znovu 4. a 5. prosince autobusy MHD na lince 55 z Otrokovic do místní části Kvítkovice.

„Z důvodu výkopových prací na přístupové komunikaci v Otrokovicích-Kvítkovicích budou jezdit po dva víkendy autobusy MHD linky č. 55 do této městské části po výlukové trase. Autobusy vynechají zastávku Kvítkovice-Zlínská a pojedou po náhradní trase přes zastávky Kvítkovice-Napajedelská a Kvítkovice-hřbitov,“ informoval tiskový mluvčí Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice Vojtěch Cekota.
Vozidla MHD se otočí na zastávce Kvítkovice-náves a po stejné trase se budou vracet zpět do Otrokovic. Zastávka Kvítkovice-hřbitov bude standardně obsloužena v jednom směru, zastávka Kvítkovice-Napajedelská v obou směrech. Výluka bude platit po celý den v sobotu 27. a v neděli 28. listopadu i v sobotu 4. a v neděli 5. prosince.

„Do Kvítkovic zajíždí o víkendech denně 12 spojů. Na změnu upozorníme vývěskami na zastávkách. Jízdní řády se měnit nebudou. V důsledku delší trasy mohou vznikat na lince několikaminutová zpoždění,“ uvedl vedoucí dopravního úseku Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Pavel Nosálek.
Vlastimil Langer

Zdroj: Dopravní společnost Zlín-Otrokovice