V Huslenkách narazil řidič do sloupu čerpací stanice a auto začalo hořet

22.01.2022 15:21

HUSLENKY -  Bez zranění vyvázl řidič osobního auta, který v noci z pátku na sobotu 22. ledna v Huslenkách na Vsetínsku narazil do sloupu přístřešku benzinové stanice. Auto po nárazu začalo hořet. Příčinu a okolnosti nehody šetří dopravní policie.
„Krátce před druhou hodinou v noci z pátku na sobotu přijalo krajské operační středisko hasičů oznámení o požáru osobního vozidla tovární značky Škoda Fabia v prostorách čerpací benzínové stanice v obci Huslenky,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
„První jednotka hasičů, která přijela k hořícímu automobilu, k likvidaci požáru použila jeden hasební proud vody a během krátké chvíle měla požár uhašen. Velitel zásahu proto postupně začal jednotky posílat zpět na základny. Vozidlo ‚zakousnuté‘ do sloupu hasiči vyprostili a následně odtáhli mimo prostor čerpací stanice,“ dodala tisková mluvčí.

Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje