V Huslenkách na Vsetínsku hořela dílny na výrobu šindelů

01.03.2022 13:49

HUSLENKY – Požár zachvátil v pondělí 28. února dopoledne v Huslenkách na Vsetínsku dílnu na výrobu šindelů. Díky včasnému oznámení a zásahu hasičů vznikla škoda „pouze“ za pět tisíc korun, uchráněný majetek představuje hodnotu 300 tisíc korun. Nikdo nebyl zraněn, příčinu požáru zjišťuje vyšetřovatel hasičřů.

„K požáru v Huslenkách vyslalo krajské operační středisko profesionální hasiče ze stanice Vsetín a dobrovolné jednotky hasičů z Halenkova, Karolinky a Huslenek o půl desáté dopoledne. Po příjezdu na místo jednotky průzkumem zjistily, že se jedná o požár v objektu o velikosti okolo 5 x 8 metrů,“ sdělila tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková . Požár se naštěstí nestihl rozšířit. Hasiči k jeho likvidaci použili jeden vysokotlaký proud vody a během několika minut měli požár zlikvidovaný. Na závěr objekt zkontrolovali termokamerou.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje