V Hulíně shořela udírna

24.12.2021 14:21

HULÍN - V časných ranních hodinách dnes hořela v ulici Nerudova v Hulíně udírna. Nikdo nebyl zraněn, předběžná škoda činí tisíc korun, hasiči uchránili hodnoty za 300 tisíc korun.
„Zprávu o požáru udírny ve dvoře za hospodou jsme přijali v 4:07 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Kroměříž a jednotce Sboru dobrovolných hasičů města Hulín,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
V době příjezdu hasičů udírna hořela vysokými plameny. „Protože v těsné blízkosti byl přístřešek a objekt hospody, nasadili jsme k uhašení jeden vysokotlaký proud vody.
Majitel udírny nebyl v době požáru na místě. Příčina požáru zůstává v šetření hasičů,“ dodal Žemlička.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje