V Březolupech hořela hospodářská budova u rodinného domu

30.12.2023 16:36

BŘEZOLUPY  - Druhý stupeň požárního poplachu byl vyhlášen dnes krátce po jedné hodině odpolední v Březolupech na Uherskohradišťsku, kde došlo k požáru hospodářské budovy u rodinného domu. Nikdo nebyl zraněn, příčinu požáru na výši škody zjišťuje vyšetřovatel hasičů.

„Před příjezdem hasičů se snažil požár uhasit majitel domu, a to pomocí dvou přenosných hasicích práškových přístrojů a zahradní hadice. Majitel z kůlny vyvezl i dva motocykly, propanbutanovou láhev a další věci. Po příjezdu hasiči zjistili, že uvnitř objektu hoří uskladněné dřevo na topení. Pomocí tří hasebních proudů požár lokalizovali. Poté jej vynosili ven z kůlny a znovu prolili vodou,“ sdělila Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje