V Boršicích na Uherskohradišťsku hořel přístřešek u domu

17.11.2021 10:16

BORŠICE U BLATNICE- K požáru přístřešku u rodinného domu v Boršicích u Blatnice na Uherskohradišťsku vyjížděly v úterý 16. listopadu v brzkých ranních hodinách čtyři jednotky hasičů. Při požáru nebyl nikdo zraněn, vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun.

Pod přístřeškem byl uskladněn materiál na opravu střechy i úly pro včely. K likvidaci požáru použili hasiči dva proudy hasební vody a do necelé hodiny byl požár uhašen. Na požářiště se dostavil vyšetřovatel hasičů, který šetřením zjistil, že k požáru došlo po pondělních opravách střechy přístřešku. Příčinou vzniku požáru je tak nedbalost při práci s propanbutanovou láhví a hořákem,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje