Uherskohradišťská nemocnice rozšířila služby ambulance ORL o výdej a seřizování sluchadel

10.05.2021 14:05

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Pacienti s vadami sluchu tak mohou přímo v UHN využít komplexní služby od stanovení závažnosti jejich nedoslýchavosti, výběru sluchadla s erudovaným specialistou až po dlouhodobou rehabilitační péči s pravidelným seřizováním sluchadel podle nejnovějších standardů. Informaci sdělila tisková mluvčí nemocnice Lucie Sedláčková.
„Nově nabízená služba umožní nedoslýchavým pacientům lépe se orientovat v možnostech různých řešení. Na základě individuálních preferencí a potřeb pomůžeme s výběrem komfortního a diskrétního sluchadla a přizpůsobíme pacientovi léčbu na míru,“ uvedl Tomáš Talach, lékař ambulance ORL.
Uherskohradišťská nemocnice rozšířením ORL pracoviště vyšla vstříc všem pacientům, kteří ji žádali o poskytnutí této specializované péče. Nedoslýchaví klienti tak mohou využít dalšího místa k nastavování a výdeji sluchadel v našem regionu.
„Máme radost, že se nám do UHN podařilo zajistit vysoce erudovaného odborníka z brněnské kliniky,“ dodal ředitel nemocnice Petr Sládek.
Další přidanou hodnotou je také možnost pořízení rozmanitého příslušenství ke sluchadlům, a to přímo v areálu Uherskohradišťské nemocnice, ve zdejší prodejně zdravotnických potřeb.

Zájemci o audiometrické vyšetření sluchu a následné poradenství se mohou objednávat na telefonním čísle: 572 529 676 nebo na webových stránkách https://www.nemuh.cz/.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Uherskohradišťská nemocnice