Uherskohradišťská nemocnice poskytuje svým klientům odběrové místo v Uherském Brodě

22.08.2021 07:43

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Klientům z Uherského Brodu a okolí poskytuje Uherskohradišťská nemocnice možnost využít odběrové místo přímo v prostorách Městské nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, v tzv. nové poliklinice – vchod do budovy  C.

“Nabízíme zde rychlou a přesnou laboratorní diagnostiku celého spektra laboratoří (mikrobiologie, biochemie, hematologie, alergologie a imunologie). Provádíme odběry biologického materiálu (krev, moč, stolice) i vyšetření na protilátky na Covid-19. Jsou zde prováděny odběry na základě žádanky od praktického či odborného lékaře, služby odběrového místa mohou využít i samoplátci,” informovala tisková mluvčí nemocnice Lucie Sedláčková. 

„Uherskohradišťská nemocnice provozováním odběrového místa v nemocnici s poliklinikou v Uherském Brodě vychází vstříc pacientům z okolí, kteří tak již nemusí kvůli odběrům jezdit do nemocnice v Uherském Hradišti. Tuto službu jistě ocení nejen místní senioři, ale i klienti ze spádových oblastí,“ uvedla Mgr. Veronika Růžičková, vedoucí odběrového místa.

Odběry jsou prováděny každý všední den v čase 7:00-11:30. Více informací na telefonních číslech: 572 629 104 nebo 724 473 124.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Uherskohradišťská nemocnice