Uherskohradišťská nemocnice hledá nové posily do týmu

22.09.2022 11:14

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - V těchto dnech spustila Uherskohradišťská nemocnice náborovou kampaň zaměřenou především na absolventy univerzit a škol se zdravotnickým zaměřením. Novým pracovníkům z řad začínajících zdravotníků nabízí náborový příspěvek ve výši až 300 tisíc Kč, lékaři s požadovanou atestací a praxí mohou získat až 500 tisíc korun.
„Nedostatek lékařů a nelékařského zdravotnického personálu je jedním z největších témat současného zdravotnictví. Spuštěním náborové kampaně chceme předejít kritickému nedostatku zaměstnanců, který by v budoucnu mohl zkomplikovat či dokonce ohrozit provoz některých oddělení. Pro nové zájemce o zaměstnání jsme připravili bohatý benefitní program, nově byla také zrušena kvalifikační dohoda,“ sdělil předseda představenstva Uherskohradišťské nemocnice Petr Sládek.
„Největší poptávka je aktuálně o atestované i neatestované lékaře, všeobecné a dětské sestry.  V našem týmu také rádi přivítáme fyzioterapeuty a radiologické asistenty, přihlásit se nám však může každý, kdo má zájem v nemocnici pracovat. Podrobnou nabídku volných pracovních míst inzerujeme na našich webových stránkách,“ dodala Jana Palovčáková, vedoucí útvaru řízení lidských zdrojů. 
Uherskohradišťská nemocnice nabízí kromě atraktivního finančního bonusu také zázemí moderního, akreditovaného, ekonomicky stabilníhopracoviště.

Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Uherskohradišťská nemocnice