Tři zranění po havárii nákladního vozidla a vánoční kapři v potoku

22.12.2020 17:41

BOHUSLAVICE U ZLÍNA – K neobvyklé nehodě, při níž se zranili tři lidé, dnes krátce po půl desáté dopoledne vyjížděli profesionální hasiči ze zlínské stanice do Bohuslavic u Zlína. Do místního potoka totiž havaroval nákladní vůz, který převážel vánoční kapry.
„Velitel zásahu potvrdil, že nákladní automobil převážející kádě s kapry havaroval mimo komunikaci do místního potoka. V době příjezdu hasičů byly dvě zraněné osoby mimo vozidlo a jednu osobu bylo nutné z kabiny vyprostit. Všechny si do své péče převzali zdravotníci. K události velitel zásahu povolal technický automobil ze Zlína a vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Převážené kapry z koryta potoka hasiči přemístili do napuštěných kádí a únik provozních kapalin zachytili pomocí norných stěn a sorpčních hadů.
Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje