Tři osoby zraněny při dopravní nehodě nedaleko Vizovic

07.01.2022 07:12

VIZOVICE – K dopravní nehodě u Vizovic směrem na Lutoninu vyjížděla ve čtvrtek 6. prosince jednotka profesionálních hasičů ze Zlína a posilová jednotka dobrovolných hasičů z Vizovic.
„Při střetu dvou osobních automobilů se zranili tři lidé. Podezření na zaklíněnou osobu se naštěstí nepotvrdilo a nikoho z účastníků nebylo nutné vyprošťovat. Všechny zraněné si do své péče převzala zdravotnická záchranná služba, a po prvotním ošetření je odvezla do nemocnice,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Hlášení o nehodě přijalo krajské operační středisko v 15,00 hodin. Po příjezdu na místo hasiči zabezpečili vraky proti nebezpečí vzniku požáru a uniklé provozní kapaliny zasypali sorpčními látkami.
„Jakmile policie ukončila dokumentaci nehody, jednotka odklidila vozidla mimo komunikaci, a po provedení úklidu vozovky byl přibližně po dvou hodinách obnoven plynulý provoz,“ dodal Pavel Řezníček.

Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje