Traktorista zahynul pod převráceným strojem

05.06.2021 07:54

BORŠICE – Pod převráceným traktorem zahynul v pátek 4. června odpoledne v Boršicích na Uherskohradišťsku jeho řidič. Příčinu smrtelné nehody vyšetřují policisté.

„Ve 14:17 hodin přijalo krajské operační středisko HZS kraje informaci o dopravní nehodě traktoru nedaleko obce Boršice. K události okamžitě vyrazily jednotky profesionálních hasičů z Uherského Hradiště a Zlína s cisternami a vyprošťovacím kontejnerem a posilová jednotka dobrovolných hasičů obce Buchlovice,“ uvedl Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Po příjezdu k nehodě velitel zásahu potvrdil, že na místě došlo k převrácení traktoru, pod kterým zůstal zaklíněn jeho řidič. Lékař zdravotnické záchranné služby bohužel konstatoval exitus.
Hasiči proto zajistili místo nehody, a po jejím zadokumentování vyprostili muže a postavili traktor zpět na kola. Poté událost předali policii a jednotky se vrátily na své základny.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje