Těžké zranění motorkáře si vyžádala nehoda nedaleko Dolní Lhoty.

21.09.2020 07:18

DOLNÍ LHOTA - Dvě jednotky profesionálních hasičů ze stanic Luhačovice a Zlín byly v neděli v 17:10 hodin vyslány k hlášené dopravní nehodě osobního automobilu s motocyklem, mezi obcemi Dolní Lhota a Luhačovice.

„První jednotka byla na místě do šesti minut a potvrdila, že nedaleko obce Dolní Lhota ve směru od Luhačovic došlo ke střetu osobního automobilu zn. Volkswagen a motocyklu Honda, který skončil po nárazu na louce mimo komunikaci. Hasiči okamžitě zajistili místo nehody a poskytli motocyklistovi spolu se záchranáři první předlékařskou pomoc. Se zraněním byl následně transportován do nemocnice. V osobním voze k žádnému dalšímu zranění nedošlo?“ sdělil Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

Po dobu dokumentace nehody policií zajišťovali hasiči na místě řízení dopravy. Jakmile bylo vyšetřování ukončeno, oba stroje hasiči odklidili  mimo vozovku,

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje