Student spěchal do školy, ale havaroval

16.01.2023 14:05

BOHUSLAVICE U ZLÍNA - Zatím blíže nespecifikovaným zraněním skončila dnešní cesta čtyřiadvacetiletého studenta, který zřejmě nezvládl rychlou jízdu osobním autem a havaroval před Bohuslavicemi u Zlína.
„Dopravní policisté zasahovali od deseti hodin dopoledne u havárie vozidla, jehož řidič pravděpodobně nezvládl řízení a vyjel z vozovky mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Závažnost jeho zranění bude jasná až v následujících hodinách. Škoda na vozidle činí minimálně čtyřicet tisíc korun,“ informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.
Mladý čtyřiadvacetiletý muž, spěchal do školy do Zlína, před Bohuslavicemi u Zlína nezvládl projet zatáčkou, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do stromu, od něhož se odrazil. „Vozidlo zastavil až náraz do dalšího stromu. Řidička dalšího vozidla zavolala zdravotníky, kteří mladého muže převezli na vyšetření do nemocnice. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Škoda na vozidle Citroen je předběžně vyčíslena na čtyřicet tisíc korun. Dechová zkouška u řidiče byla negativní,“ dodala k nehodě policejní mluvčí.
Veškeré další okolnosti této havárie budou prověřovat zlínští dopravní policisté.

Vlastimil Langer
Zdroj a foto: policie Zlínského kraje