Správy a údržby silnic Zlínska a Kroměřížska mají nové jednatele

09.02.2021 07:14

ZLÍNSKÝ KRAJ – Novým jednatelem Správy a údržby silnic Zlínska s.r.o. jmenovala v pondělí 8. února Rada Zlínského kraje Libora Lukáše. Na této  pozici vystřídá Vladimíra Kutého, který byl jmenován novým jednatelem Správy a údržby silnic Kroměřížska s.r.o. Jednatelem Správy a údržby Valašska s.r.o. zůstává Jaromír Kořistka a jednatelem Správy a údržby silnic Slovácka, s.r.o. Michal Hanačík.

„Na základě proběhnuvších výběrových řízení a doporučení výběrové komise o tom dnes rozhodly valné hromady čtyř výše jmenovaných obchodních společností, které představuje Rada Zlínského kraje. Kraj je jediným společníkem těchto společností. Všichni jednatelé byli do funkce jmenováni s účinností od 1. března 2021,“ informoval Jan Vandík z Oddělení komunikace a vztahů s veřejností Zlínského kraje.

Zdroj: Zlínský kraj

Ilustrační foto: Archiv KNZ