Špatně zajištěný nákladní automobil sjel do potoka

21.04.2021 11:05

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Krátce před čtvrtou hodinou odpolední v úterý 20. dubna vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a hasiči města Rožnov pod Radhoštěm k hlášené dopravní nehodě do Tylovic, místní části města Rožnov pod Radhoštěm.
„Špatně zabrzděný nákladní automobil sjel do koryta místního potoka. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Hasiči okamžitě zabezpečili místo události a zachytili provozní kapaliny, aby nedošlo k jejich úniku do vodoteče. Po příjezdu jeřábu, který si zajistil majitel vozu, asistovaly jednotky při vytažení stroje z koryta zpět na komunikaci. Po přibližně dvou hodinách zásahu se hasiči vrátili zpět na své základny,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje