Soutěž v aerobiku ovládne v sobotu městskou sportovní halu

13.05.2022 10:46

OTROKOVICE - O pohár starosty obce Tlumačov budou v sobotu 14. května od časného rána na Baťově závodit děti a mládež v aerobiku. 16. ročník soutěže pořádá DDM Sluníčko Otrokovice, středisko Tlumačov.
„Opět na vás budou čekat choreografie plné energie, elánu, úsměvů, radosti, ale i dojetí. Přijďte podpořit všechny soutěžící, kteří se vracejí po dvouletém odloučení zpět na soutěžní plochu a budou vaši podporu určitě potřebovat,“ zve širokou veřejnost organizátorka soutěže Hana Hlobilová, vedoucí oddělení Tlumačov DDM Sluníčko.
Soutěž zahájí v 9.30 hodin technickákategorie. Od 12.30 hodin bude pokračovat kategorií estetickou. Soutěž je rozdělena také do několika věkových kategorií. „V porotě zasedne opět MS v aerobiku David Holzer a také cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová, kteří budou hodnotit slovně vystoupení dětí ihned po jejich odcvičení a předávat jim tak cenné rady. Celým soutěžním dnem provede přítomné hudebník a textař Ziggy Horváth,“ sdělila Otrokovice tisková mluvčí Lenka Vaculová.
Pro účastníky je připraven doprovodný program, kde se představí skupina Megaveloši z AT Tlumačov a TS Trick z Hulína. Vstupné činí 100 Kč dospělí, 50 Kč děti.
„Přijďte podpořit všechna soutěžící družstva, která se sjedou se svými sestavami z širokého okolí. Bude to stát za to a Vy u toho nemůžete přece chybět! Těšíme se na Vás,“ zdůraznila Hana Hlobilová. 

Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Městský úřad Otrokovice