Služba zlínské policie občanům v době konání barumky

09.08.2019 06:42

ZLÍN - Policie České republiky, Územní odbor Zlín připravuje v době konání 49. ročníku automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín stejně jako v minulých letech službu občanům.

„Od čtvrtka 15. do neděle 18. srpna bude v provozu speciální telefonní linka, na které policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje odpoví na otázky týkající se uzavírek komunikací v souvislosti s Barum rally, aktuálních uzavírek komunikací na příjezdech do Zlína a intenzitách provozu na komunikacích ve Zlínském kraji. Policisté zajišťující tuto službu budou mít k dispozici aktuální informace z vrtulníku Letecké služby Policie České republiky i od policejních hlídek z celého Zlínského kraje,“ informoval tiskový mluvčí Barum Czech Rally Zlín Roman Orrdelt.

Službu mohou využít jak diváci Barum rally, kteří směřují k rychlostním zkouškám, tak i občané, kteří plánují cesty za jiným účelem. Policisté poradí nejvhodnější trasu objížděk uzavřených komunikací a tam, kde není objížďka možná. Číslo speciální telefonní linky: 974 666 555.
Vlastimil Langer 
Foto: Policie ČR