Služba zlínské policie občanům v době konání barumky

17.08.2021 15:03

ZLÍN - Policie České republiky, Územní odbor Zlín, připravuje v době konání jubilejního 50. ročníku automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín stejně jako v minulých letech službu občanům. Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna bude v provozu speciální telefonní linka, na které policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje odpoví na otázky týkající se uzavírek komunikací v souvislosti s Barum rally, aktuálních uzavírek komunikací na příjezdech do Zlína a intenzitách provozu na komunikacích ve Zlínském kraji.
„Policisté zajišťující tuto službu budou mít k dispozici aktuální informace z vrtulníku Letecké služby Policie České republiky i od policejních hlídek z celého Zlínského kraje,“ uvedl tiskový mluvčí Barum rally Roman Ordelt.
Službu mohou využít jak diváci Barum rally, kteří směřují k rychlostním zkouškám, tak i občané, kteří plánují cesty za jiným účelem. Policisté Vám poradí nejvhodnější trasu objížděk uzavřených komunikací a tam, kde není objížďka možná, Vám pomohou odhadnout dobu zdržení při jízdě k cíli Vaší cesty.

Číslo speciální telefonní linky: 974 666 555
- dopravní informace zlínské policie pro Zlínský kraj v době konání Barum Czech Rally Zlín - informace o uzavírkách ve Zlínském kraji
- informace o aktuální dopravní situaci na komunikacích ve Zlínském kraji
- informace o objížďkových trasách
Další informace budou na www.czechrally.com a také na oficiálních profilech facebooku, instagramu a twitteru.

Vlastimil Langer

Zdroj: Barum Czech Rally Zlín
Ilustrační foto: Archiv SNZ