Škoda po požáru haly ve Zlíně půjde zřejmě do milionů korun

28.05.2021 13:01

ZLÍN - Milionové škody způsobil dnes brzy ráno požár v areálu firmy ve Zlíně - Loukách v ulici Záluští. Hořet začalo v jedné z hal, kde je uskladněn obalový materiál. Nikdo nebyl zraněn.
„Vyšetřovatel hasičů stanovil jako příčinu požáru technickou závadu na elektroinstalaci. Přesnou výši škody vyčíslí majitel firmy,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Oznámení přijali hasiči krátce po páté hodině ranní. Na místě hlášené události se sjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín a dobrovolné jednotky ze Zlína a Louk.
„Hasiči během pár desítek minut měli požár zlikvidovaný. Objekt byl však silně zakouřen, což zásah komplikovalo. S pomocí přetlakové ventilace hasiči halu odvětrali a následně rozebrali stropní konstrukci a dohašovali skrytá ohniska,“ popsala Lucie Javoříková.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje