Ševci porazili Jihlavu a slaví postup do osmifinále MOL Cupu

26.10.2022 07:31

ZLÍN - Zlínští fotbalisté si po ligové porážce v Olomouci napravili chuť v poháru. Ve 3. kole MOL Cupu zdolali Jihlavu 2:0 a zajistili si postup mezi šestnáct nejlepších týmů. Skóre duelu otevřel ve 35. minutě Bartošák. Ševci se ve druhé půli trochu trápili, ale klid a jistotu postupu zařídil v 79. minutě Didiba.
Jihlavští ale byli v prvním poločase aktivnější a Ševci si koledovali o branku. Pak ale přišla 35. minuta. Zlíňané se dostali do první vážnější šanci a hned ji proměnili v gól. Jeho autorem byl Lukáš Bartošák - 1:0.
Lepší vstup do druhého poločasu měli hosté. Úroveň hry šla ve druhé půli dolů. Jihlava byla více u míče, ale Ševci ji do vážnějších šancí nepouštěli. V 78. minutě ale vybojoval Silný roh. Hrubý nacentroval na zadní tyč, tam se k k dorážce dostal Joss Didiba a zametl balón pod břevno jihlavské brány. Zlín tak šel do vedení 2:0 a všem na Letné se ulevilo. Ševci porazili Vysočinu Jihlava 2:0 a slaví postup do osmifinále MOL Cupu.

Foto z utkání: FC Trinity Zlín