Rodinný dům ve Valašském Meziříčí zničil požár

18.05.2021 15:15

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Požár rodinného domu ve Valašském Meziříčí-Podlesí dnes nad ránem likvidovalo šest hasičských jednotek.
„Informaci o požáru rodinného domu jsme přijali ve 3:48 hodin. K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí a posilové jednotky SDH obcí Jablůnka, Poličná, Zašová, Bystřička a Jarcová a také velící důstojník směny ze Zlína,“ uvedl Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
V době příjezdu jednotek se objekt nacházel kompletně v plamenech. „Postupně byly nasazeny čtyři útočné proudy a požár byl do necelé hodiny lokalizován. Do ranních hodin bylo pak požářiště dohašováno, hasiči rozebírali konstrukce a vyhledávali skrytá ohniska. K události byl povolán také vyšetřovatel hasičů, který bude zjišťovat přesnou příčinu vzniku celé události,“ dodal Pavel Řezníček.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje