Rodinný dům v Brumově zasáhly plameny

28.01.2024 16:22

BRUMOV – Zranění jedné osoby a škodu vyčíslenou předběžně na půl milionu korun má na svědomí dnešní ranní požár rodinného domu v Brumově.
„Krátce po čtvrté hodině ranní přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o požáru rodinného domu v Brumově v ulici U Vodárny. Na místo byly okamžitě vyslány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Valašské Klobouky a Slavičín, a dobrovolné jednotky z Brumova a Bylnice,“ informoval Povel Řezníček z HZS Zlínské kraje.
V době příjezdu jednotek byla část objektu v plamenech. Hasiči okamžitě nasadili několik útočných proudů a požár velmi rychle lokalizovali. „Prostory byly pomocí přetlakové ventilace odvětrány a zkontrolovány termokamerou. Po vyloučení skrytých ohnisek byla ve 4:38 hodin ohlášena celková likvidace. Při požáru byla zraněna jedna osoba, pro kterou velitel zásahu na místo povolal zdravotnickou záchrannou službu,“ pokračoval mluvčí Pavel Řezníček.
Požár zasáhl vnitřní obytnou část budovy a jeho příčina je i nadále předmětem vyšetřování.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje