Řidičku havarovaného vozidla vyprostili přivolaní hasiči

10.07.2021 10:17

ZLÍN - Nehoda v centru krajského města ochromila v pátek 9. července večerní dopravu. Na křižovatce ulice Štefánikova ve Zlíně se totiž střetla dvě osobní auta.
„Na místo nehody vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín, kteří ihned po příjezdu zahájili vyprošťování zaklíněné řidičky z vozidla tovární značky Renault a předali ji do péče posádce zdravotnické záchranné služby. Ošetření si vyžádalo i zranění druhé řidičky vozidla Ford. Obě ženy byly převezeny k dalšímu ošetření do nemocnice,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči zabezpečili obě vozidla proti vzniku požáru a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Po ukončení šetření Policie ČR pomohli hasiči s naložením rozbitých aut na odtahový vůz a poté uklidili vozovku.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje