Řidička nezvládla auto a skončila na střeše

11.01.2022 14:05

LITENČICE – V nemocnici skončila řidička osobního automobilu, která dnes ráno po půl osmé hodině ranní havarovala u Litenčic na Kroměřížsku.

„Řidička sjela mimo silnici a skončila  s autem na střeše. Na pomoc jí vyjeli profesionální hasiči ze stanic Morkovice-Slížany a Kroměříž. Při jejich příjezdu byla žena již mimo vozidlo a v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která ji transportovala do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.

Hasiči zabezpečili vozidlo proti vzniku požáru a odpojili autobaterii. „Následně asistovali při nakládání rozbitého auta na odtahový vůz. Nakonec uklidili vozovku a vrátili se zpět na své stanice,“ dodala mluvčí.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje