Řidiči bourali na namrzlých silnicích

16.01.2022 08:47

VSETÍNSKO - Namrzlé silnice se v sobotu 15. ledna „podepsaly“ na několika dopravních nehodách. Naštěstí se všechny obešly bez ztrát na životech.
„Od 15:24 hodin zasahovali profesionální hasiči z Valašského Meziříčí u nehody osobního automobilu, který bokem narazil do sloupu v obci Bystřička na Vsetínsku. V době našeho příjezdu byla jedna zraněná osoba v péči zdravotníků. Hasiči zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požáru. Na místo nehody přiletěl vrtulník Letecké záchranné služby. Pomohli jsme s transportem zraněné osoby do vrtulníku,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje
Od 15:59 hodin zasahovali profesionální hasiči z Valašských Klobouk u nehody dvou osobních automobilů v Horní Lidči na Vsetínsku. „Ke zranění osob zde nedošlo. Hasiči přijali protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Jeden automobil, který sjel mimo silnici, navijákem vytáhli zpět na vozovku,“ dodal Žemlička.

Zdroj a foto z dopravních nehod: HZS Zlínského kraje